Gazdasági asszisztens (Budapest)

Munkatársat keresünk

Gazdasági asszisztens

pozícióba.

Pályát váltanál? Érdekel az ipari ingatlanok világa?
Kipróbálnád magad ezen az egyre növekvő területen?

Ha igen a válaszod, olvasd el a jelentkezéshez szükséges információkat és küldd el nekünk az önéletrajzodat még ma!

Budapest 10. kerületi központú, ipari ingatlanok bérbeadásával és üzemeltetésével foglalkozó magyar vállalkozás vagyunk, gazdasági asszisztens pozícióba adminisztrációs feladatkörök ellátására keressük a csapatunk új tagját.

A Te feladataid lesznek:

  • Iroda adminisztratív, iktatási és archiválási feladatainak ellátása (levelek, szerződések), naprakész aktualizálása, posta és küldemények kezelése
  • Az iroda működéséhez szükséges eszközök beszerzése, irodai rend fenntartása
  • Napi könyvelésben való részvétel
  • Telefonhívások kezelése, cégcsoporton belüli kommunikáció támogatása
  • Havi és éves kimutatások készítése (Excel)
  • Ügyviteli rendszer kezelése
  • Üzleti partnerek és vendégek fogadása, ellátása
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel
  • Ingatlanfejlesztéssel, bérbeadásokkal és projekt munkákkal, üzemeltetéssel kapcsolatos adminisztráció és koordinációs feladatok ellátása
  • Együttműködés a cégcsoportunk többi tagjával

Mit kérünk Tőled?

  • Gazdasági középfokú végzettség
  • 2-3 éves hasonló területen, irodai környezetben szerezett releváns tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office alkalmazások)
  • Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Önmagára és munkájára igényes
  • Rendezett, józan gondolkodás a feladat ellátás során

Amit mi adunk cserébe:

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Lelkes, fiatalos lendületű csapat
  • Nemdohányzó munkakörnyezet

  • Fényképes, szakmai önéletrajz elküldésével
  • Fizetési igény megjelöléssel
Budapest