Gazdasági vezető (Szeged)

Szeged környéki fiatalos, modern gyártó partnerünkhöz keresünk új kollégát bővülő csapatukba, Gazdasági vezető pozícióba

Gazdasági vezető

Feladatok

  • Mind IT-ban, mind Kontrollingban a Gazdasági igazgató támogatása
  • IT vezetővel együttműködve, az IT terület vezetése, értékelése
  • IT beruházások, folyamatok felügyelete
  • Automatizálási, modernizálási fejlesztésekben javaslattétel
  • Kontrolling vezetővel együttműködve kontrolling terület vezetése, értékelése
  • Céges társterületek működésének kontrollálása, fejlesztési javaslatok kidolgozása, devianciák kiszűrése
  • Beruházások és informatikai fejlesztések indítása előtt tömör vezetői döntéstámogató kimutatások készíttetése, ellenőrzése

Követelmények

  • Legalább 3 év, hasonló területen, vezetőként szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Microsoft Office magas szintű ismerete (Excel)
  • Jó problémamegoldó és együttműködési képesség
  • Kiváló kommunikációs és szervezői készség
  • Rendszerszintű gondolkodásmód
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent: IT vagy kontrolling területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Modern, támogató munkakörnyezet
  • Bónusz lehetőség
  • Munkába járási támogatás
  • Képzések, fejlődési lehetőség
  • Családi rendezvények

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged