Gépész karbantartás tervező technikus (Bőcs)

Gépész karbantartás tervező technikus

Leírás

Miskolc vonzáskörzetében lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk karbantartás tervező kollégát a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Termelési üzemek és a gépész karbantartó csapat munkájának összehangolása
  • Napi és heti karbantartási feladatok ütemezése és ellenőrzése
  • Karbantartási riportok és tervek elkészítésében való részvétel
  • Karbantartó kollégák munkájának támogatása
  • Karbantartáshoz szükséges anyag és alkatrészigények felmérése és beszerzése
  • Karbantartási és tervezési munkák fejlesztésében való részvétel
  • Hosszú távú karbantartási tervek kialakításában való részvétel

Elvárások

  • Középfokú gépész végzettség (technikum, szakközépiskola)
  • Legalább 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Ms office
  • SAP
  • AutoCAD vagy egyéb tervezőprogram ismerete előnyt jelenthet
  • Raktározási ismeretek előnyt jelenthetnek

Amit kínálunk

  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Bőcs

Bőcs