Gépipari technológiai szakember (Tiszaalpár)

A hirdetés már lejárt!

Matic Kft.

munkájára igényes, precíz és megbízható munkavállalókat keres hosszú távra

Gépipari technológiai szakember munkakörbe

Főbb feladatok

  • gépek és gépészeti berendezések üzemeltetése
  • gépipari technológiák fejlesztése, működtetése
  • munka szervezésében és irányításában való részvétel
  • gyártásban való támogató részvétel
  • termelési terv összeállításában való részvétel
  • számított időnormák üzemi ellenőrzése mérésekkel, folyamatelemzés, javítás, költségcsökkentés, hatékonyság javítása

Elvárások

  • műszaki rajzolvasási képesség
  • proaktivitás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű Office használat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • fémmegmunkálási, technológiai folyamatok ismerete
  • gyártási folyamatokban szerzett tapasztalat
  • ERP rendszerben szerzett tapasztalat
  • Solide Edge program ismerete
  • készség és képesség az új folyamatok bevezetésére, működtetésére -német, angol nyelv

Amit kínálunk

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség - versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • munkába járás támogatása
  • modern, tiszta munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Tiszaalpár

Jelentkezni a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással, vagy a Matic Kft-nél (Tiszaalpár, Alkotmány u. 7.) leadott fényképes önéletrajzzal.
Érdeklődni: 06 76 424-015/103 mellék

Tiszaalpár