Gépkezelő (Celldömölk) (Celldömölk)

Gépkezelő (Celldömölk)

Leírás

Elindult az év és TE még mindig keresed a munkalehetőséget?

Akkor itt az idő, jelentkezz hozzánk GÉPKEZELŐNEK!

CELLDÖMÖLKI partnercégünk részére keresünk GÉPKEZELŐ munkatársakat műszaki tudással, 12 ÓRÁS munkarendbe.

Feladatok

  • Teljes gyártósor (tésztagyártó-, tekercselő,- csomagoló és karton nyomtató gépek) megfelelő beállítása, gazdaságosság és minőségi irányelvek betartásával

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Folyamatos 12 órás munkarend vállalása
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Műszaki alapismeretek

Előny:
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk
  • Prémiumrendszer, Szép-Kártya feltöltés
  • Munkábajárási támogatás
  • Ingyenes céges dolgozói buszjárat
  • Ingyenes gyümölcs minden dolgozó számára
  • Céges ajándékok munkavállalók részére, különböző ünnepek alkalmával (nőnap, húsvét, karácsony)
  • Céges munkaruha biztosítása
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Rendszeres infónapok és céges rendezvények
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Családias munkakörnyezet

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Celldömölk

Celldömölk