Gépkezelő (Celldömölk) (Celldömölk)

Gépkezelő (Celldömölk)

Leírás

CELLDÖMÖLKI partnercégünk részére keresünk KARTONGÉP BEÁLLÍTÓ munkatársakat 12 ÓRÁS munkarendbe.

Feladatok

  • Az előírt munkautasítások, higiéniai és biztonsági előírások betartása
  • Kartondoboz-hajtogató gép beállítása megadott paraméterek szerint
  • A szükséges kartonok, ragasztó stb. rendelkezésre bocsátása
  • A gép által felállított kész kartondobozok raklapra helyezése
  • Műszaknapló töltése számítógépen
  • A kartondoboz-hajtogató gépek és a munkaterület rendben tartása
  • Számítógépes műveletek végrehajtása asztali számítógépen és/vagy szkenneren

Elvárások
  • Műszaki alapismeretek és szakértelem
  • Folyamatos 12 órás munkarend vállalása
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés, szorgalom, teljesítmény- és csapatközpontú szemlélet

Előny: új típusú, három kategóriára érvényes targonca vezetői engedély (gyalog kíséretű, vezető üléses, vezető állásos

Amit kínálunk
  • Biztos munkahely egy folyamatosan növekvő vállalkozásban
  • Prémiumrendszer, Szép-kártya feltöltés
  • Ingyenes gyümölcs minden dolgozó számára
  • Tervezhető 12 órás váltott műszakos munkarendnek köszönhetően több szabadidő (munkarend 2 nap 06:00-18:00, 2 nap pihenő, 2 nap 18:00-06:00, 2 nap pihenő
  • Tömegközlekedéssel való bejárás esetén 100%-os támogatás
  • Üzemanyag térítés, vagy saját dolgozói buszjárat
  • Rendszeres infónapok és céges rendezvények
  • Karrierlehetőség; szakmai és személyes fejlődési lehetőség a saját Wewalka Akadémiánknak köszönhetően.

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Celldömölk

Celldömölk