Gépkezelő - élelmiszeripar (Kecskemét)

Gépkezelő - élelmiszeripar

Leírás

Ha nem szeretnél a leállások miatt aggódni, akkor jelentkezz!

Tapasztalattal rendelkező gépkezelő kollégákat keresünk kecskeméti, élelmiszeripari partnerünk megbízásából!

Feladatok

  • Termelőgépek működtetése, hatékony üzemeltetése
  • Átálláskor a gépbeállítók munkájának támogatása
  • Esetleges kisebb hibák elhárítása
  • Gépek kezelésének teljes körű elsajátítása

Elvárások
  • Gépkezelő pozícióban szerzett tapasztalat (Leginkább PLC programozású gépeken)
  • Műszaki beállítottság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pék végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Középfokú végzettség előny

Amit kínálunk
  • Nettó 330 ezer Ft, vagy afeletti kereseti lehetőség
  • Cafetéria, havi és negyedéves bónusz juttatások
  • Teljesen bejelentett munkaviszony
  • Útiköltség térítés vagy ingyenes buszjáratok indulnak a következő településekről: Cegléd-Nagykőrös-Katonatelep; Tiszaalpár - Lakitelek - Nyárlőrinc; Tiszakécske - Csengőd - Izsák - Akasztó - Kecskemét

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét