gépkezelő operátor (Debrecen)

Gépkezelő operátor vakolatgyár

Debrecenben található vakolatgyártó üzemünkbe keresünk gépkezelő operátort

 Feladatok

  • Vakolat, festék gyártása az arra rendszeresített berendezésekkel
  • Gyártósor üzemeltetése
  • A gyártóeszközök ismerete, kezelése, beállítása és üzemeltetése
  • A gyártóberendezés nyersanyaggal való kiszolgálása vagy kézzel történő adagolása, az adagolóberendezések ellenőrzése
  • Gyártógépek műszaki állapotának felügyelete, technológia, anyagismeret elsajátítása
  • Hibák felismerése, előírt minőségi ellenőrzések elvégzése
  • Rendezett munkakörnyezet fenntartása

Elvárások

  • Műszaki érdeklődés
  • Nyitottság az új technológiák, ismeretek iránt
  • Elhivatottság, megbízhatóság, fegyelmezett munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • ha van műszaki érzéked, végzettséged vagy tapasztalatod
  • ha rendelkezel targoncás jogosítvánnyal

Amit kínálunk

  • Biztonságos, tiszta munkakörnyezet
  • Önálló munkavégzés
  • Biztos háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye

  • 4030 Debrecen, Monostorpályi út 162

Debrecen