Global planning manager (2989) (Budapest)

Global planning manager (2989)

Piacvezető technológiai gyártópartnerünk szolgáltató központjába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A globális ellátási lánc tervezési munkafolyamatainak és szabványainak tervezése, fejlesztése és bevezetése a magyarországi régióban,
  • End-to-end tervezési munkafolyamatok meghatározása, szabványosított eljárások létrehozása,
  • Tervezői csapat vezetése, fejlesztése.

Elvárások

  • Releváns felsőfokú végzettség,
  • 10 év ellátási lánc területén szerezett tapasztalat,
  • People management tapasztalat,
  • SAP ismertek,
  • Magabiztos angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér, és juttatások,
  • Nemzetközi projektek,
  • Globális csapat része lehetsz,
  • Biztos munkalehetőség gyorsan növekvő, sikeres vállalatnál.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest