Gyakornok az egészségügyi humánerőforrás-tervezés területére (Budapest)

Az egészségügyi humánerőforrás-tervezés (HRH) alapvető kérdése, hogy öt-tíz év múlva mely egészségügyi szakemberből mennyit szükséges képezni és milyen tudással ahhoz, hogy a rendszer ideálisan működjön. Ehhez figyelembe kell venni az egészségügy növekvő kihívásait: a financiális erőforrások szűkösségét és a migrációt is. A Menedzserképző Központ HRH csapata húsz éve gyűjti a HRH kutatás hátteréül szolgáló adatokat, következtet a különböző trendekre és kijelöli a lehetséges cselekvési irányokat.

Gyakornok az egészségügyi humánerőforrás-tervezés területére

Feladatok

A területen számos futó projektünk van, melyekben a munkát az alábbiak mentén támogathatod:

  • információ keresése és feldolgozása, szelektálása
  • adatok értelmezése, elemzése
  • szakmai háttéranyagok és prezentációk készítése
  • szakmai programokon való aktív részvéte

Elvárások

  • érdekel az egészségügy és szívesen elmélyednél az egészségügyet érintő kihívásokban, valamint az ezzel határos területeken, mint például az egészségügyi humánerőforrás tervezés, képzés és ezzel kapcsolatos tevékenységek
  • részmunkaidős elfoglaltságot keresel (10/20 óra/ hét)
  • képes vagy önálló munkavégzésre, ötletek kidolgozására, de szívesen dolgozol csapatban és támogatod csapatod a munkaszervezéshez szükséges dolgokkal

Előny

  • magabiztos angol nyelvismeret

Mi ezt kínáljuk

  • kellemes munkakörnyezet
  • inspiráló, stabil szakmai műhelyt biztosítunk, ahol folyamatosan fejlődhetsz
  • változatos feladatok

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

legalább 6 hónapos szerződés, 10/20 óra/ hét

Munkavégzés helye

1125 Budapest, Kútvölgyi út 2.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk önéletrajzod a „Gyakornok az egészségügyi humánerőforrás-tervezés területére” pozíció megjelölésével.

Budapest