Gyakornok kommunikációs területre (Budapest)

A Semmelweis Egyetem Egészségügyi Menedzserképző Központját (EMK) Európa szinten elismert intézményként tartják számon. Az EMK számos, az egészségügyi rendszer fejlesztésével, egészségpolitikai kérdésekkel, valamint egészségügyi adatbányászattal, az egészségügy digitális transzformációjával foglalkozó kutatási, szakmai fejlesztési projekt részese. Pillanatnyilag leendő gyakornok munkatársunkat keressük kommunikációs tevékenységünk támogatására, hogy beszámolj social media felületeken a házban folyó izgalmas és előremutató egészségüggyel kapcsolatos nemzetközi vagy hazai projektekről, kutatásokról.

Gyakornok kommunikációs területre

Feladatok

A számos futó hazai és nemzetközi projektünk van, melyekben a munkát az alábbiak mentén támogathatod:

  • a projekt előmenetelét támogató adminisztratív teendők ellátása
  • a kommunikációs csapathoz kapcsolódó konkrét probléma megoldása

Elvárások

  • érdekel az egészségügy és szívesen elmélyednél az egészségügyet érintő kihívásokban
  • részmunkaidős elfoglaltságot keresel (10/20 óra/ hét)
  • képes vagy önálló munkavégzésre, ötletek kidolgozására
  • szívesen dolgozol csapatban és támogatod csapatod a munkaszervezéshez szükséges dolgokkal

Előnyök

  • van tapasztalatod/tanultál projektmenedzsmentet
  • angol nyelvismeret

Mi ezt kínáljuk

  • kellemes munkakörnyezet
  • inspiráló, stabil szakmai műhelyt biztosítunk, ahol folyamatosan fejlődhetsz
  • változatos feladatok
  • módszertani központként a gyakornokoknak pl. az ágazatvezetésbe, háttérintézményekbe tudjuk delegálni, tovább segíteni

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

legalább 6 hónapos szerződés, 10/20 óra/ hét

Munkavégzés helye

1125 Budapest, Kútvölgyi út 2.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk önéletrajzod a „Gyakornok kommunikációs területre” pozíció megjelölésével.

Budapest