Medical gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (jogelődje: OGYÉI) gyógyszerészeti államigazgatási feladatokat lát el, valamint egészségügyi államigazgatási szervként is működik. Most te is részese lehetsz a csapatuknak!

Medical gyakornok

Feladatok

  • Páciensek tájékoztatása a szűrésnépszerűsítés során
  • Egészségügyi állapotfelméréshez kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Egészségügyi területen folytatott tanulmányok

Munkaidő

  • Hétköznaponként
  • Alkalmanként 6-8 órában

Amit kínálunk

  • Br. 1874 Ft/óra
  • Megismerheted egy államigazgatási szerv működését
  • Kölcsönös megfelelés esetén hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest