Gyártástámogató mérnök (Székesfehérvár)

Gyártástámogató mérnök

Leírás

Feladatok

  • A hegesztőüzem mérnöki támogatása, gyártás során felmerülő eltérések kezelése
  • Termelési folyamatok optimalizálása, folyamatos áramlást elősegítő módszerek bevezetése

  • Dokumentációk készítése, karbantartása
    • Új termékek esetén gyárthatósági felülvizsgálat elvégzése, folyamatok kidolgozása
    • Új technológiák, beruházások felmérése, döntés-előkészítése
    • Új projekt gyártásának beindítása, műszaki dokumentáció előkészítése, megvalósíthatóság vizsgálata, műszaki egyeztetés a vevővel
    • Layout felülvizsgálat, új munkaállomások elrendezésének meghatározása
    • Gyártási veszteségek feltárása, javító intézkedések meghatározása, bevezetése

    Elvárások
    • Gépészmérnök vagy Hegesztőmérnöki végzettség (IWE/EWE))
    • Gyártási területen, ezen belül hegesztésben szerzett tapasztalat
    • Legalább 3 év lemezmegmunkálás, hegesztés területén szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk
    • Sokrétű, kihívásokkal teli érdekes munkakör
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Jó munkahelyi légkör
    • Több részből álló juttatási csomag

  • Bejárás támogatása
    • Stabil céges háttér

  • Térítésmentes sportolási, üdülési lehetőségek
    • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek

Munkavégzés helye

Székesfehérvár