Gyártástámogató mérnök (Székesfehérvár)

Gyártástámogató mérnök

Leírás

Feladatok

  • A hegesztőüzem mérnöki támogatása, gyártás során felmerülő eltérések kezelése
  • Termelési folyamatok optimalizálása, folyamatos áramlást elősegítő módszerek bevezetése
  • Dokumentációk készítése, karbantartása
  • Új termékek esetén gyárthatósági felülvizsgálat elvégzése, folyamatok kidolgozása
  • Új technológiák, beruházások felmérése, döntés-előkészítése
  • Új projekt gyártásának beindítása, műszaki dokumentáció előkészítése, megvalósíthatóság vizsgálata, műszaki egyeztetés a vevővel
  • Layout felülvizsgálat, új munkaállomások elrendezésének meghatározása
  • Gyártási veszteségek feltárása, javító intézkedések meghatározása, bevezetése

Követelmények

  • Gépészmérnök vagy Hegesztőmérnöki végzettség (IWE/EWE))
  • Gyártási területen, ezen belül hegesztésben szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év lemezmegmunkálás, hegesztés területén szerzett tapasztalat
  • Sokrétű, kihívásokkal teli érdekes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkör
  • Több részből álló juttatási csomag
  • Bejárás támogatása
  • Stabil céges háttér
  • Térítésmentes sportolási, üdülési lehetőségek
  • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek

Munkavégzés helye

Székesfehérvár