Gyártástámogató mérnök (Heves vármegye)

A hirdetés már lejárt!

Gyártástámogató mérnök

Leírás

Eger környéki partnerünk számára keresünk Gyártástámogató mérnök munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Munkaterületéhez tartozó berendezések műszaki, munkavédelmi felügyelete, termelés támogatása
  • Részvétel gépfejlesztési, felújítási projektekben
  • Változások beintegrálása a gyártási folyamatba
  • Műszaki dokumentációk, utasítások készítése, naprakészen tartása
  • Nagyszabású beruházási projektben való aktív részvétel
  • Új technológia bevezetésében való közreműködés
  • Külföldi gépáttelepítési- és gépátvételi feladatok
  • Műszaki szakértőkkel, külső partnerekkel való kapcsolattartás és együttműködés
  • Lean és 5S módszerek támogatása

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség (gépgyártástechnológia szakirány előny)
  • Legalább 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Solid Edge, AutoCad programok ismerete
  • Időszakos külföldi munkavégzés vállalása
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Gyakorlatias beállítottság, pro-aktív hozzáállás
  • Kreativitás és jó együttműködési készség

Amit kínálunk
  • Nagy múltú, stabil vállalati háttérrel rendelkező munkahely
  • Családias hangulatú, tiszta és biztonságos környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Teljesítményalapú-, szociális- és egyéb juttatások
  • Munkába járás támogatás
  • Céges rendezvények, egészségmegőrző és kulturális programok

Munkavégzés helye

Heves megye