Gyártástámogató Mérnök gyakornok (Szigetszentmiklós)

Mind-Diák Szövetkezet

A vállalat 1873 óta folyamatosan innovatív technológiákat, termékeket, szolgáltatásokat és megoldásokat kínál. Célja, hogy olyan technológiát biztosítson, amely átformálja a jövőt, valamint értéket teremt a társadalom számára. A sikerességet tükrözi, hogy számos márka és széles termékpaletta tartozik hozzájuk.

Gyártástámogató Mérnök gyakornok

Feladatok

  • Sori problémák kezelésének támogatása
  • Projekt feladatok támogatása
  • Adatgyűjtés és elemzés
  • Fejlesztési feladatok bevezetések és definiálásának támogatása

Elvárások

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok (mérnöki képzésben)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magabizos angol nyelvtudás
  • Proaktív, támogató, elkötelezett személyiség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 7.30-17 között rugalmas, órarendhez illeszthető beosztásban

Amit kínálunk

  • Óradíj: bruttó 1900 Ft/óra
  • Szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat teljesítésére lehetőség van

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós