Gyártómérnök (Sopronkövesd)

Megbízónk részére

Gyártómérnök

kollégát

Megbízóról:

  • Termékeinket a világ szinte összes gépjárművében megtalálod;
  • Valódi felelősségteljes munkád lesz, hiszen munkád által jobban haladnak és javulnak a folyamatok;
  • Felkészült kollégák és elérhető vezetők segítik a munkádat;
  • Munkatársi Támogató Programmal gondoskodunk rólad.

Feladataid lesznek:

  • Gyártás hatékonyságának folyamatos növelése;
  • A hozzád tartozó gyártósorokon zajló folyamatok kézben tartása és
  • állandó optimalizálásának koordinációja a költségcsökkentés, selejtcsökkentés és kapacitáskihasználtság érdekében;
  • Az operatív csapattagok munkájának koordinálása, kommunikációjának
  • elősegítése;
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás;
  • Vevői reklamációk esetén annak megfelelő megoldásában való részvétel.

Te vagy az idális jelölt, ha

  • Jó kommunikációs készséged, kiváló problémamegoldó képességed van,
  • valamint cél- és feladatorientált személyiség vagy;
  • Nyitott vagy a tanulásra és a fejlődésre;
  • Felsőfokú műszaki végzettséged van;
  • Középfokú angol nyelvismerettel bírsz szóban és írásban;
  • Műszaki, LEAN, valamint gazdasági ismeretekkel rendelkezel

Előny

  • Autóipari vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Automatizálásban szerzett szakmai tapasztalat.

Sopronkövesd