Gyártómérnök (Komárom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó multinacionális Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Gyártómérnök

Feladatok

  • Gyártási folyamatok támogatása, felügyelete;
  • Folyamatok folyamatos fejlesztése;
  • KPI-ok kidolgozása, nyomon követése;
  • Legfontosabb termelési tevékenységekről/eredményekről/mutatókról heti jelentés készítése;
  • Minőségi paraméterek meghatározása;
  • Gyártási dokumentációk kidolgozása, karbantartása, munkautasítások készítése.

Elvárások

  • Mérnök végzettség (villamos-, vegyész-, gépész- vagy mechatronikai szakirányon);
  • Gyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat; (Juniort és seniort is keresünk)
  • Angol kommunikációs szintű nyelvismeret;
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint).

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér;
  • Cafetéria - SZÉP kártya;
  • Étkezési támogatás;
  • Munkába járás támogatás;
  • Szakmai kihívás;
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat;
  • Modern irodai környezet.

Munkavégzés helye

  • Komárom

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 472-2689 (Bogdán Attila) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is!

Komárom