Hálózattechnológiai szakértő (Budapest)

Hálózattechnológiai szakértő

Feladatok

  • Villamos hálózatok létesítési és villamos berendezések termék szabványok ismerete, változásainak követése, alkalmazása
  • Tervezők, kivitelezők, üzemeltetők szakmai tevékenységének támogatása a technológia oldaláról
  • Munkaterületek látogatása, technológiai segítség nyújtás, információ csere kivitelező kollégákkal
  • Új technológiák megismerése, bevezetésében aktív részvétel, együttműködés az innovációs szakterülettel
  • Közreműködés az MVM Áramhálózati Kft-k hálózat létesítési ügyrendjének készítésében
  • Technológiai oktatások szakmai előkészítése és az oktatások megtartása
  • Beszerzési eljárásokhoz műszaki specifikációk készítése és az ajánlatok műszaki értékelése
  • Műszaki kapcsolattartás szállítókkal, tervező-kivitelező partnerekkel
  • Kapcsolattartás társ áramszolgáltatókkal, az MVM Áramhálózati Kft. képviselete műszaki bizottságokban

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség (BSc/MSc), elsősorban erősáramú / villamos-energetika szakirány (vagy nem szakirányú, de áramszolgáltatói gyakorlattal rendelkező villamos mérnök, junior mérnökök jelentkezését is várjuk)
  • MS Office csomag felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vagy annak megszerzése 1 éven belül
  • Analitikus gondolkodás
  • Kiváló együttműködési képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás

Előnyök

  • Villamosenergia iparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Írásos szakmai anyagok megértése angol nyelven

Amit kínálunk

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Kompetencia alapú fejlődési lehetőség
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (éves bónusz, cafeteria)
  • Áramdíj kedvezmény
  • Magán egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Kedvezményes sportolási és üdülési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest vagy Szeged vagy Miskolc

Budapest