Hangosító (Nyíregyháza)

Hangosító

Leírás

Otthon érzed magad a zene és hangtechnika világában? Szuper hírem van! A nyíregyházi Móricz Zsigmond Színházba hangosítót keresünk!

Hangosító

Feladatok

  • Hangtechnikai eszközök telepítése, beállítása és kezelése előadások és próbák során
  • Hangpróbák levezetése és hangminőség optimalizálása
  • Mikrofonok és egyéb hangrendszerek kezelése, karbantartása
  • Zenei és egyéb hanganyagok lejátszása előadások alatt
  • Hangrendszer folyamatos felügyelete és működésének biztosítása
  • Együttműködés a rendezőkkel, színészekkel és technikai személyzettel a kiváló hangélmény biztosítása érdekében

Elvárások

  • Hangtechnikai végzettség vagy releváns tapasztalat hangosítóként
  • Tapasztalat hangtechnikai eszközök kezelésében (mikrofonok, keverőpultok, hangszórók stb.)
  • Problémamegoldó képesség és technikai problémák gyors elhárítása
  • Jó kommunikációs készség és csapatmunkára való hajlandóság
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség a változó munkakörülményekhez
  • Színházi vagy rendezvénytechnikai tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus és kreatív munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Részvétel izgalmas színházi produkciókban

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza