Hegesztési Csoportvezető (Budapest)

Partnerünk a piac egyik legnagyobb, teljes körű szolgáltatást nyújtó vállalata a védelmi szektorban, mely magában foglalja a kerekes és lánctalpas logisztikai, taktikai katonai járművek gyártását és fejlesztését. Székhelyük Düsseldorfban van. A vállalat vezető európai védelmi technológiai rendszerek beszállítója és a katonaság megbízható partnere. Zalaegerszegen építik fel új és modern gyáregységüket, mely egyedülláló lesz, AI technológiai alapokra helyezve a hangsúlyt, emellett a katonáság eszközeinek modernizálására fókuszálnak majd.

Cégcsoportjuk fejlesztette ki az új generációs LYNX típusú harcjárművet.

Légy részese az innovációnak!

Hegesztési Csoportvezető

Feladatok

  • A hegesztő csoport irányítása a katonai járművek gyártási részlegében
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, elemzése és specifikációk készítése
  • Alvállalkozók koordinálása
  • Részvétel megbeszéléseken külső és belső projektrésztvevőkkel
  • Beosztott alkalmazottak irányítása

Követelmények

  • Szakképesítési vagy felsőfokú műszaki végzettség (pl. hegesztő, gépszerelő)
  • Legalább 3 év releváns szakmai és vezetői tapasztalat
  • Nehézgépipari, fémfeldolgó vagy védelmi/hadi ipari ismeretek
  • MS-Office magabiztos kezelése
  • Önálló munkavégzés, ítélőképesség és csapatszellem
  • Jó angol nyelvtudás írásban és szóban

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg

Budapest