Hírszerkesztő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünkhöz, a magyar televíziós piac egyik legmeghatározóbb és legdinamikusabban fejlődő médiaszolgáltatójához keresünk Hírszerkesztő, riporter munkatársat.

Hírszerkesztő

Feladatok

  • Információk, háttéranyagok gyűjtése, kutatómunka végzése, téma kiválasztása;
  • Helyi bejelentkezések, riportok, tudósítások, interjúk készítése
  • Az információk pontosságának, érthetőségének, hírértékének ellenőrzése
  • Időpontegyeztetés a riport alanyaival, együttműködés a stábbal
  • Sajtótájékoztatókon való részvétel
  • Anyagok szerkesztése, vágása, ellenőrzése
  • Hírek önálló feldolgozása, riportok és rövidhírek írása
  • AR segítségével bemutatott híranyagok kiválasztása
  • Egyeztetés a felelős szerkesztővel és a hírgrafikusokkal
  • Műsorvezetők instruálása, segítség a felkonfok megírásában

Követelmények

  • Legalább 2-3 év televíziós riporteri és/vagy hírszerkesztői tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Alapszintű vágási ismeretek
  • Tapasztalat demo, felkonf és hírírásban
  • Tapasztalat narráció felolvasásában
  •  Érdeklődés az új technológiák iránt, nyitottság az AR technikára
  • Gyors, precíz önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Komplex munkakör, felelősségteljes, önálló, sokrétű, változatos feladatok
  • Lehetőség a kreativitás, innovatív ötletelek kibontakoztatására
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családbarát és kisállatbarát munkahely

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest