Hostess (Cegléd)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk egy nemzetközi szinten elismert, sikeres kiskereskedelmi áruházlánc, amely az egyik legnagyobb munkaadók egyike Magyarországon. Nagy figyelmet fordítanak a dolgozóik biztonságára és évente több tízezer diáknak biztosítanak munkalehetőséget áruházaikban.

Hostess

Feladatok

  • Gyorsabb vásárlást segítő szolgáltatás népszerűsítése
  • Hostess feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • 18. betöltött életév

Munkaidő

  • Munkavégzés időpontja: azonnali kezdéssel május 31.-ig
  • Hétfőtől péntekig 10.00-18.00 között, szombat-vasárnap 9.00-17.00 között történő munkavégzés
  • Minimum 3 műszak vállalása a megjelölt héten

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.603 Ft/óra alapbér
  • Vasárnapi munkavégzés esetén: bruttó 2.140 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is min. 1603 Ft lesz
  • Rövid távú, alkalmi diákmunka

Munkavégzés helye

Cegléd

Cegléd