Nyugdíjas vendég koordinátor (Esztergom)

Humán Centrum Kft.

Nyugdíjas vendég koordinátor

Leírás

Partnerünk egy magyarországi központtal rendelkező specializált gyógyszeripari cég, melynek üdülőjébe keresünk nyugdíjas munkaerőt.

Feladatok

  • Közös helyiségek tisztán tartása
  • Vízisporthoz köthető  (előkészítő, lezáró, gondnoki) feladatok ellátása
  • Fűnyírás, kertgondozás
  • Telek rendben tartása (közlekedő utak tisztítása)
  • Kültéri eszközök/bútorok tisztítása, rendben tartása
  • Kisebb meghibásodások javítása
  • Vendéglátás előkészítése, vendégek fogadása
  • Csónakház nyitása, zárása
  • Nyitvatartási időben ügyelet biztosítása

Elvárások

  • Öregségi nyugdíjat igazoló határozat

Munkaidő

  • Kéthetente 60 óra vállalása, megbeszélés szerint

Munkavégzés helye

  • Dorog Pala-tó

Amit kínálunk

  • A mindenkori minimálbér feletti fizetés
  • Szép környezet, nyugodt körülmények

Előnyök

  • Műszaki területen való jártasság

Munkavégzés helye

  • Esztergom és környéke
Esztergom