Tanszéki ügyintéző (Budapest)

Eötvös Loránd Tudományegyetem
Természettudományi Kar, Fizikai és Csillagászati Intézet

tanszéki ügyintéző

munkatársat keres

Feladatok

Az ELTE Fizikai és Csillagászati Intézetében, tanszéki és doktori iskolai valamint pályázati adminisztrációs feladatok ellátása: személyügyi feladatok (megbízások, szerződések), utazásszervezés, vendégfogadás, beszerzések indítása és elszámolása. Iratkezelési és iktatási feladatok. Határidők egyeztetése, nyilvántartások vezetése. A tanszék vezetőjének, oktatóinak és a doktori iskola vezetőjének adminisztratív segítése. Írásbeli kapcsolattartás a belső szervezeti egységekkel, közvetlen kollégákkal, oktatókkal, külföldi kutatókkal és a doktori iskola hallgatóival.

Elvárások

  • középiskola/ gimnázium
  • angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
  • legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • levelező rendszerek (Outlook, Lotus Notes), MS Office (irodai alkalmazások), MS Windows felhasználói szintű ismerete
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Elvárt kompetenciák

  • megbízható, gyors pontos munkavégzés
  • adminisztrációs és dokumentációs képesség
  • terhelhetőség, lelkiismeretesség
  • szolgáltató szemlélet és munkastílus
  • türelem és monotóniatűrés
  • kiváló kommunikációs képesség
  • alkalmazkodó képesség a gyorsan változó munkakövetelményekhez

Előnyök

  • emelt szintű szakképesítés/főiskolai végzettség
  • angol nyelvből felsőfokú C típusú általános nyelvvizsga, tárgyalási szintű nyelvtudás
  • közszférában, ezen belül felsőoktatási intézményben szerzett adminisztratív tapasztalat
  • SAP és Poszeidon program ismerete
  • pénzügyi tapasztalat
  • legalább 5 év feletti szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • változatos feladatok
  • folyamatos tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye

Munkavégzés helye

1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/a

A pályázathoz csatolni szükséges

  • részletes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
  • végzettség(ek)et, szakképzettség(ek)et tanúsító okiratok másolata
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Nyilatkozat álláspályázat elbírálásához” –nyomtatvány az https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalról tölthető le
  • sikeres pályázat esetén, amennyiben felvételt nyert, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A pályázatok elbírálásának módja

A közalkalmazotti jogviszony 4 hónap próbaidő kikötésével tölthető be. A pályázat elbírálása folyamatos, a benyújtott dokumentumok és állásinterjúk alapján történik. BÉREZÉS MEGEGYEZÉS SZERINT.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalon található Adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeli. Az egyetem munkatársai és vezetői kizárólag munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, és csak az ahhoz szükséges mértékben férhetnek hozzá, illetve kezelhetik a pályázó személyes adatait. Az álláspályázat elbírálása során eljáró testületben esetenként külső tag is részt vehet. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az Adatkezelési tájékoztatóban talál részletes tájékoztatást.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest