HR Expert (Budapest)

Partnerünk a hazánkban több mint harminc éve meghatározó szerepet tölt be a közúti személyszállítás piacán. A csapatukba keressük azt a tapasztalt, határozott HR Expert jelöltet, aki felel majd a vállalat munka- és személyügyi feladatainak ellátásáért. Amennyiben minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel, és érzed magadban a kihívást, hogy egy szervezetet mind stratégiailag mind operatívan támogass, várjuk a jelentkezésed!

HR Expert

Feladatok

  • Erős munkaügyi támogatás a HR vezető részére
  • Ki-be léptetés, munkavállalói szerződések intézése
  • Munkajogi változások és szabályzatok követése
  • HR szabályzatok aktualizálás, kidolgozása
  • Kollégák munkájának támogatása (munkaügyi fókusz)
  • Teljesítmény értékelések kialakítása és koordinálása
  • Felmérni a vállalat képzési igényeit, majd ezeket megtervezni és kivitelezni
  • Belső kommunikációs folyamatok kialakítása és azoknak implementálása
  • Telephelyek: Győr és Dunavarsány heti 1x látogatása

Követelmények

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, preferáltan (HR/üzleti területek)
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat HR generalista területen, preferáltan a szállítmányozási/logisztikai szektorban
  • Kék és fehér galléros munkavállalókkal való tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelv ismeret
  • HR rendszerek ismerete
  • Proaktív hozzáállás és a változások iránti alkalmazkodóképesség.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készségek.
  • Erős problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

Az alapbéren felül:

  • cafeteria
  • utazási támogatás
  • HO lehetőség

Budapest