HR munkatárs (Budapest)

Az RS Bútor stabil, megbízható magyar vállalatként már 31 éve meghatározó szerepet tölt be a magyar bútorkereskedelmi szektorban. Nagy hangsúlyt fektetünk a minőségi és szakértő munkavégzésre, ezért folyamatos fejlődésünk támogatásához munkatársat keresünk csapatunkba

HR munkatárs

pozícióba.

Feladatok

  • Toborzási - kiválasztási feladatok ellátása,
  • interjúk szervezése,
  • munkaszerződések, munkaügyi iratok elkészítése,
  • munkaügyi nyilvántartások vezetése,
  • munkaruha bevételezés-és kiadás bonyolítása, nyilvántartása,
  • oktatási nyilvántartások vezetése, szervezési feladatok ellátása,
  • rendszeres és ad-hoc kimutatások készítése,
  • menedzsmenttel való folyamatos együttműködés,
  • céges rendezvények szervezésében és lebonyolításában való részvétel.

Elvárások

  • HR területen szerzett szakirányú végzettség,
  • MS Office programok (kiemelten Excel) magas szintű ismerete,
  • nyitott, kedves személyiség,
  • pontos, igényes, proaktív munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kreativitás,
  • felelősségvállalás, önálló munkavégzés,
  • cég iránti maximális lojalitás,
  • együttműködési képesség szervezeti egységen belül és kívül,
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrier út,
  • kihívást jelentő szakmai feladatok,
  • versenyképes jövedelem,
  • dolgozói kedvezmények,
  • egyéb juttatások,
  • változatos csapatépítő programok.

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

A fényképes önéletrajzot a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintv kérjük elküldeni.

Budapest