Recruiter (Budapest)

Recruiter

Szeretnéd Te felkutatni a potenciális jelölteket Magyarország egyik titkosszolgálatának?

Kis csapatunkba keressük új kollégánkat, akivel hatékonyan tudunk toborozni az Információs Hivatalba, a magyar polgári hírszerzés szervezetéhez.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • a bejövő jelentkezések folyamatos nyomon követésében, dokumentálásában
  • interjúk szervezésében, lebonyolításában
  • állásbörzéken való részvételben
  • a teljes felvételi folyamat koordinálásában, erről naprakész statisztika vezetésében
  • toborzási csatornák, módszerek felkutatásában

Téged keresünk, ha:

  • alap vagy mesterképzésen diplomát szereztél (előny: emberi erőforrás menedzsment, nemzetközi tanulmányok)
  • legalább egy idegen nyelvet középfokon elsajátítottál
  • toborzás-kiválasztásban tapasztalattal rendelkezel (min. 1 év)

Az ideális jelöltünk:

  • határozott kiállású, kommunikatív, kedves, megnyerő személyiség, aki szívesen beszélget másokkal
  • proaktívan kutatja a lehetőségeket és kreatív ötletekkel segíti a hatékony toborzást
  • szereti a változatos munkát és szeret szerteágazó feladatokkal foglalkozni
  • kiválóan kommunikál írásban és szóban egyaránt
  • erőssége a pontos adminisztráció

Amit mi nyújtunk cserébe:

  • versenyképes bérezés (bruttó 900 000 Ft-tól)
  • béren felüli juttatások
  • hosszú távú karrierlehetőség, stabil munkahely
  • barátságos légkör, kicsi és összetartó csapat
  • sportolás és nyelvtanulás támogatása

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, regisztrálj karrieroldalunkon, és küldd el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat!

Budapest