HR generalist (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk, aki a szanitertermékek európai piacvezetője, HR generalista kollégáját keresi!

Ha van felsőfokú végzettséged, legalább 3 év releváns tapasztalatod, és fontos számodra, hogy szakmailag igényes, nemzetközi közegben, hosszútávon fejlődhess, jelentkezz!

HR generalist

Feladatok

  • Toborzással, kiválasztással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Munkaviszony létesítéssel, megszűnéssel kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Képzések megszervezése, onboarding koordinálása
  • Nyilvántartások vezetése, adminisztráció
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Riportok, elemzések készítése a vezetőség részére
  • HR projektekben való részvétel és azok önálló vezetése/irányítása

Követelmények

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves HR területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Önálló, precíz, pontos, határidőre történő munkavégzésre alkalmas
  • Megbízható, terhelhető, lojális személyiség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készség

Amit kínálunk

A versenyképes alapbéren felül a csomag részét képezi:

  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • Belső tréningek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest