HR generalista (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A budapesti központú, élelmiszerkereskedelemmel foglalkozó Kft.

HR generalista

kollégát keres csapatába.

Feladatok

  • toborzás-kiválasztási menedzselése,
  • új belépők beilleszkedésének támogatása,
  • munkaidő beosztások készítése, helyettesítések megoldása
  • kapcsolattartás a munkatársakkal, bolthálózat aktív látogatása
  • képzési programok szervezése, nyomonkövetése
  • vezetők támogatása a HR gyakorlatok alkalmazásában
  • belső kommunikáció erősítése
  • egyszerűbb munkajogi kérdések megválaszolása
  • szoros együttműködés a munkaügyes kollégákkal és a gazdasági területtel
  • részvétel a HR folyamatok, rendszerek megújításában, működtetésében
  • döntéstámogató HR riportok, kimutatások készítése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség,
  • minimum 2-3 év HR területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • gazdasági szemlélet
  • ’B’ kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook),
  • kiemelkedő kommunikációs képesség,
  • gyakorlatias szemlélet
  • pontos, megbízható munkavégzés,
  • strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
  • proaktivitás.

Előny

  • kereskedelmi láncnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • nyitott fül a javaslatokra,
  • pörgős munkakör,
  • önállóság,
  • cafeteria-rendszer,
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • hosszú távú karrierlehetőség.

Munkavégzés helye

Budapes

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Budapest