HR Generalista (Budapest)

Multinacionális partnerünk számára keresünk HR Generalista kollégát!

HR Generalista

Feladatok

- HR csapat támogatása a HR projektekben
- HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése: képzés-fejlesztés, teljesítményértékelés, utánpótlás-nevelés, projektek bevezetése
- A toborzás és kiválasztás teljes koordinációja
- Teljes körű munkaügyi adminisztráció ( beléptetés, kiléptetés, szerződések kezelése és módosítása)
- Képzések, tréningek megvalósításában való segítségnyújtás

Követelmények

- Legalább 2-3 év releváns HR tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Proaktivitás, lendületes hozzáállás
- Terhelhetőség, önállóság, szervezőkészség
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Munkajogi ismeretek

Amit kínálunk

- Kiemelkedő juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Komplex, változatos feladatkör
- Teljes szervezeti működésre való rálátás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest