HR Generalista (Komárom-Esztergom megye)

Nemzetközi, lemeztermékek és villanymotorok részegységeinek gyártására specializálódott megbízónk számára keresünk HR munkatársat, Komárom-Esztergom megyébe:

HR Generalista (2 év, határozott időtartamra)

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy szakirányú középfokú végzettség
  • 3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Erős MS Office és kiváló Excel ismeret
  • Megbízható, precíz és pontos munkavégzés
  • Önállóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó probléma-megoldó készség, ügyfélorientált szemlélet
  • Előnyt jelentenek: SAP ismerete; aktív kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás, multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztás teljes körű kezelése, kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Álláshirdetések elkészítése, megjelentetése, beérkező pályázatok elbírálása
  • Interjúk és tesztek megszervezése, keresési stratégia kialakításában való részvétel
  • Munkaerő közvetítő cégekkel kapcsolattartás, a folyamat felügyelete
  • Képzés, fejlesztési tevékenység támogatása
  • HR kontrolling feladatok ellátása: adatgyűjtés, rendszerezés, kimutatások, elemzések készítése
  • Éves bérterv elkészítésének támogatása, terv-tény adatok folyamatos nyomon követése és elemzése
  • HR jelentések elkészítése (létszám, betegráta, elhatárolások)
  • Munkaügyi feladatok ellátása
  • A menedzsment és a hatóságok által előírt, rendszeres adatszolgáltatások határidőre történő hibamentes elkészítése
  • Vállalati rendezvények szervezése

Amit ügyfelünk nyújt

  • Nemzetközi környezet, stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai továbbképzések

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.