Hr generalista (Budapest)

Magyar tulajdonú személyzeti tanácsadó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Hr generalista

Elvárások:

  • Felsőfokú angol és / vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Önálló munkavégzés,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • , Szükséges tapasztalat:, Pályakezdő / friss diplomás,
  • , Szükséges végzettség:, Középiskola,
  • , Szükséges nyelvtudás:, A felsoroltak közül bármelyik:, Angol (Felsőfok / tárgyalóképes szint), Német (Középfok / kommunikációképes szint)

Előnyt jelent:

  • Toborzásban vagy HR területen szerzett tapasztalat,
  • HR tanulmányok

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a munkavállalókkal német és/vagy angol nyelven,
  • Jelentkezők felkeresése, állásinterjúk lebonyolítása,
  • CRM rendszer karbantartása,
  • Hirdetések kezelése, nyomon követése,
  • Szerződések, önéletrajzok fordítása német/angol nyelvre,
  • , Állás, munka területe(i):, HR, Munkaügy, HR adminisztráció, HR generalista, Specialista, Toborzás, Kiválasztás,

, Megbízóról:,

Magyarország egyetlen tőzsdén jegyzett HR szolgáltatója., Jelenleg a piac meghatározó tényezője Magyarországon, Németországban és Ausztriában egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • Megbeszélés szerinti home office lehetőség,
  • Előrelépési lehetőség,
  • , Foglalkoztatás jellege:, Teljes munkaidő, Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest