HR generalista és munkaügyi koordinátor (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó vállalat részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

HR generalista és munkaügyi koordinátor

Feladatok

  • Munkavállalók kérdéseinek megválaszolása, jelenléti ívek, bérjegyzékek, szerződések elmagyarázása, munkáltatói igazolások készítése, fizetési előlegek intézése;
  • Új dolgozók beléptetése, személyi anyagok elkészítése, kilépésekkel kapcsolatos ügyintézés;
  • Munkaidő adatok naprakészen tartása, munkavállalói adatbázis vezetése;
  • Havi bérszámfejtés előkészítése és ellenőrzése;
  • Munkaidővel és bérszámfejtéssel kapcsolatos jelentések készítése;
  • Táppénzek és betegszabadságok számfejtése;
  • A ledolgozott munkaidők, távollétek és szabadságok nyilvántartása;
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása;
  • Éves zárási feladatok ellátása.

Elvárások

  • Min. középfokú szakirányú végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Kapcsolódó jogszabályi háttér naprakész ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Felsőfokú gazdasági végzettség

Az ideális pályázó:

  • Jó kapcsolatteremtő- és problémamegoldó
  • Ügyfélközpontú- és proaktív hozzáállású

Munkavégzés helye

  • GYŐR, Győr-Moson-Sopron megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Győr