HR gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az OMV Hungária Kft. jelenleg 194 töltőállomást üzemeltet, és 11%-os piaci részesedése van Magyarországon. Kitermelési és kereskedelmi tevékenysége magában foglalja a kőolaj- és földgáztermékeket, az innovatív energiatermelést, illetve a legkorszerűbb petrokémiai megoldásokat – a felelős vállalati magatartás keretei között.

HR gyakornok

Feladatok

  • HR osztály támogatása
  • Bérszámfejtési inputok előkészítése
  • Munkaidő-nyilvántartó rendszer kezelése
  • Munkaszerződések, módosítások előkészítése, munkaköri leírások menedzselése
  • Kártyás beléptetőrendszer kezelése
  • Éves orvosi alkalmassági vizsgálatok intézése
  • Munkavállalók személyes adatainak kezelése
  • Ki- és beléptetési folyamatok segítése
  • Gyakornoki pozíciók teljes körű koordinálása (toborzás elindítása, kapcsolattartás a toborzó irodával, interjúk szervezése, lebonyolítása)
  • Egyéb ad hoc feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony, még legalább egy évig
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)

Munkaidő

  • Heti min. 20-25 óra vállalása
  • Órarendhez igazítható beosztás

Amit kínálunk

  • Bruttó 2118 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Hosszú távú diákmunka
  • Hibrid munkarend

Előnyök

  • Folyamatban lévő HR/ közgazdász felsőfokú tanulmányok
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest