Sales Manager (Budapest)

Sales Manager

Leírás

Szeretnéd egy piacvezető HR szolgáltatónál kamatoztatni meglévő tudásod, ahol egy profi csapat vezetője lehetsz?

A Trenkwalder Cégcsoport budapesti, központi irodájába Sales Manager kollégánkat keressük - Gyártás/termelés üzletágunkba.

Feladatok

  • Account management kialakítása (nagy ügyfelek – felsővezetői találkozók rendszerszintű koordinációja)
  • Ügyfelekkel történő aktív, napi szintű kapcsolattartás
  • Javítja a hatékonyságát az értékesítőknek, növeli az eredményességüket
  • Sales képzések megalkotása (üzletfejlesztési és B2B értékesítési képzési anyagok implementálása, ezek TRK kompatibilis formába öntése, oktatása)
  • Sales szervezet mentorálása
  • Termékfejlesztési koncepció kialakításában közreműködés
  • Jelentések, kimutatások készítése a Sales & Marketing Director és a management felé
  • Sales budget tervezésében aktív részvétel és annak nyomon követése
  • Sales & Marketing Director iránymutatásai alapján a sales szervezet irányítása (BDC+Quality+tender)

Elvárások
  • Értékesítésben szerzett 5-7 éves tapasztalat (előny: HR szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat)
  • Vezetői tapasztalat 2-3 év
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Proaktív működésmód, vezetői szemlélet
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Piaci igények felmérése, ismerete
  • Szolgáltatásnyújtási/fejlesztési módszertani ismeretek

Amit kínálunk
  • Nemzetközi, piacvezető vállalat tagja lehetsz
  • Hibrid munkavégzés (home office+irodai munkavégzés+külső helyszíni bejárások)
  • Teljeskörű juttatási csomagban részesülhetsz (fix alapbér, teljesítményalapú jutalék, cafeteria)
  • Modern munkavégzési eszközöket használhatsz (mobiltelefon, laptop, saját céges autó)
  • Igényes, ízléses, komfortos iroda és hangulatos légkör vár
  • Modern, digitális betanulási tervet biztosítunk
  • Lehetőség rendszeres közösségi, sport és csapatépítő programokon való részvételre

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest