HR Igazgató (Pécs)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk gyártási tevékenységet folytató nemzetközi vállalat.

Részükre keresünk új felsővezető kollégát, az alábbi pozícióba:

HR Igazgató

Feladatok

  • Gyártó Partnerünknél a teljeskörű HR feladatok, folyamatok összefogása;
  • A szervezeti stratégia kidolgozása, alakítása a piaci változások tekintetében;
  • A felsővezetők támogatása stratégiai döntésekben;
  • A kisebb méretű HR csapat munkájának összefogása, a feladatok leosztása, a kollégák fejlesztése és motiválása;
  • Toborzás-kiválasztási tevékenységgel kapcsolatos stratégiai ellátása;
  • Anyavállalattal történő kapcsolattartás HR-t érintő témákban;
  • Bérszámfejtés előkészítéséhez kapcsolódó feladatok összefogása;
  • Teljesítményértékelési rendszer működtetése;
  • Tréningek, oktatások megszervezése;
  • Riportolás mátrix rendszerben.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Gyártó vállalatnál szerzett releváns, stratégiai HR tapasztalat (akár HR BP-k, HR csoportvezetők vagy természetesen HR vezetők jelentkezését is várjuk).

Amit kínálunk

  • Érdekes, stratégiai feladatokat és döntési jogkört;
  • Korrekt bérezést, cafeteriát, bónuszt és vállalati gépjárművet magánhasználatra is;
  • Hosszú távú munkalehetőséget;
  • Letelepedési támogatást, a költözők esetében.

Munkavégzés helye

  • Pécs

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Pécs