HR referens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

HR referens

Leírás

Az egyik piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Cégcsoport budapesti, belvárosi irodájába új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

HR referens

Feladatok

  • Munkavállalók személyügyi anyagainak kezelése
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció határidőre történő ellátása
  • Bérszámfejtés előkészítése, teljesítési igazolások adminisztrációja
  • Szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása
  • Szoros együttműködés a központi bérszámfejtő csapattal valamint a pénzügyi osztállyal
  • Folyamatos kapcsolattartás a Partnerekkel

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú, szakterülethez relevánsan köthető végzettség előnyt jelent
  • Munkaügyi feladatok ellátásában szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
  • Naprakész munkaügyi, munkajogi ismeretek (Mt.)
  • MsOffice programok felsőfokú használata (különösképp Excel és Word)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Pontos, igényes, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen

Amit kínálunk

  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Azonnali kezdés lehetősége
  • Professzionális, jó hangulatú csapat
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Folyamatos, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest