HR Szakértő (Marcali)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

HR Szakértő

Leírás

Marcali telephelyű Partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 1000 embert foglalkoztat.

Gyarapítsa Ön is dolgozói táborát szakértelmével, legyen munkatársunk.

Feladatok

  • HR rendszerek fejlesztése, szervezetfejlesztési javaslatok kidolgozása, megvalósítás
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások, munkaviszony létesítésével, fenntartásával, megszűntetésével kapcsolatos feladatok irányítása, ellenőrzése
  • Bérstratégia kidolgozásában való részvétel. Bértervek, szcenáriók készítése
  • Kompetencia alapú személyzetfejlesztés: képzési terv megvalósítása, képzések, tréningek koordinálása, szervezése (vállalati belső képzések, ösztöndíjas rendszer stb.)
  • Részvétel a toborzás-kiválasztás-beillesztés folyamatában; HR pályázatok koordinálása
  • HR szoftver fejlesztése, törvényi megfelelőség szerinti működtetés
  • Munkajogi és egyéb releváns törvényi változások nyomon követése és adaptálása
  • HR vezető és a HR osztály munkájának aktív támogatása; Vállalati kultúra fejlesztése
  • Kapcsolattartás és szükséges adatok szolgáltatása a partner vállalatok, hatóságok felé

Elvárások

  • Felsőfokú HR szakirányú végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Min. 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Előny: nemzetk. termelő cégnél)
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office; Munkajogi ismeretek
  • Nyitott személyiség, önálló és proaktív munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás

Előnyök

Amit kínálunk

  • Alapbér + célprémium rendszer
  • Széles körű Cafeteria juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet, továbbképzési lehetősége

Munkavégzés helye

  • Marcali
Marcali