HR Tanácsadó (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

HR Tanácsadó

Feladatok

  • Munkaerő-igények Ügyfelekkel történő egyeztetése;
  • A megfelelő szellemi munkaerő felkutatása;
  • Álláshirdetések kezelése;
  • Interjúk, tesztelések lebonyolítása;
  • Részvétel a teljes toborzási folyamatban ( szellemi dolgozók és vezetők);
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Toborzás-kiválasztás területen szerezett tapasztalat;
  • Angol társalgás szintű ismerete;
  • Kreatív, logikus gondolkodásmód;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Önálló munkavégzés;
  • Proaktív hozzáállás;
  • Kiváló MS Office tudás (Excel, Word).

Munkavégzés helye

  • Szeged

"Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008."

Szeged