HR Szervezetfejlesztési és Képzésfejlesztési Csoportvezető (Debrecen)

Ügyfelünk Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát.

Csapatukba keresünk tapasztalt HR Szervezetfejlesztési és Képzésfejlesztési Csoportvezetőt.

HR Szervezetfejlesztési és Képzésfejlesztési Csoportvezető

Feladatok

A feladataid lesznek:

  • Szervezetfejlesztési és vállalati kultúrához kapcsolódó projektek megvalósítása;
  • A vállalat képzési és fejlesztési programjainak tervezése, szervezése, koordinálása;
  • Teljeskörű támogatás nyújtása a vezetők számára képzési és fejlesztési kérdésekben;
  • A jogszabályoknak megfelelő változtatások végrehajtása, a vállalati képzési és fejlesztési folyamatok megfelelőségének fenntartása;
  • A képzési szükségletek felmérése, egyeztetés a vezetőkkel az éves képzési terv készítése során;
  • Karrierút programok kialakítása, fejlesztési lehetőségek azonosítása a munkavállalók számára;
  • A képzés és fejlesztés költségvetésének tervezése, nyomon követése és ellenőrzése;
  • A képzések minőségének és hatékonyságának figyelemmel kísérése, mérése és értékelése;
  • A képzés és fejlesztés területéhez tartozó csapat koordinálása, teljesítményének értékelése;
  • Kapcsolattartás a képzés és szervezetfejlesztés tevékenységekért felelős külső szolgáltatókkal, tanácsadókkal, szerződött partnerekkel, és koordinálásuk a megfelelő teljesítés érdekében;
  • Munkaerő-utánpótlás életciklusának menedzselése a pályaorientációs tanácsadástól az utódlási tervezésig, az általános iskola felső tagozatától az egyetemekig, illetve a duális szakképzés és a duális egyetemi képzés ösztönzése a partneriskolákkal;
  • Kompetenciamenedzsment rendszer tervezése, megvalósítása;
  • Motiváló és megtartó teljesítménymenedzsment rendszer kialakítása.

Követelmények

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Felsőfokú végzettség emberi erőforrás, szervezetfejlesztés, vagy egyéb releváns területen;
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben;
  • A munkaügyi jogszabályok és a HR gyakorlatok alapos ismerete;
  • Tapasztalat hatékony képzési és fejlesztési programok tervezésében és végrehajtásában;
  • Különböző multimédiás képzési platformok és módszerek ismerete;
  • Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven, írásban és szóban egyaránt;
  • Valamennyi Microsoft Office alkalmazás, valamint a tanulási menedzsment rendszerek és egyéb humánerőforrás-menedzsment szoftverek ismerete;
  • Szervezeten belüli hatékony együttműködés más részlegekkel;
  • Hatékony időgazdálkodási készség és interkulturális kompetencia;
  • Debrecenben történő munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség

Debrecen