HR toborzási gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

HR toborzási gyakornok
(Budapest)

Feladatok

  • Toborzási csapat munkájának teljes körű támogatása
  • Telefonos előszűrések és nyelvi tesztelések elvégzése Interjúszervezés, interjúkon való részvétel
  • Jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Csoportvezetőkkel való együttműködés
  • Hirdetések fordítása,kiírása
  • Riportolási, adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony még legalább 1 évig (25 év alatt a passzív jogviszony is elfogadható)
  • Kommunikációképes aktív német (B1) ÉS angol nyelvtudás (B2)
  • Heti min. 25-30 órás munkavégzés vállalása
  • MS Office magabiztos használata

Előnyök

  • HR szakirányú tanulmányok
  • Toborzási területen szerzett tapasztalat

Személyiségbeli követelmények

  • Céltudatos, határozott személyiség
  • Precizitás
  • Jó kapcsolatteremtő/-tartó képesség

Budapest