Labor asszisztens (Nagyigmánd)

Labor asszisztens

Leírás

Nagyigmándi partnercégünk részére keresünk Labor asszisztens munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Az üzemben előállított vetőmag tételek fémzárolásával kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal valamint a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatallal,
  • Adatrögzítés MS Office, VIGOR és SAP rendszerben,
  • Laborminták kezelése: minták képzése, regisztrációja, küldése-fogadása,
  • Részvétel belső és hatósági szakmai továbbképzéseken és vizsgákon.

Elvárások
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Office (World, Excel, Outlook)
  • Megbízhatóság, precizitás, jó kommunikációs készség, csapatmunka
  • SAP, VIGOR rendszer felhasználói szintű ismerete, mezőgazdasági végzettség és angol nyelvismeret előnyt jelent.

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag, 15%-os éves bónusz lehetőség
  • Bruttó 450.000 forint éves cafeteria keret
  • Nettó 60 forint/km üzemanyagtámogatás közigazgatási határon kívülről
  • Céges telefon, laptop
  • Egészség- és balesetbiztosítás
  • Egészségbiztosítás – Medicover Spring White csomag, továbbá fogászati és kórház plusz kiegészítő csomag
  • Munkavállalói támogatói program

Munkavégzés helye

Nagyigmánd

Nagyigmánd