Írnok (Budapest)

A Fővárosi Főügyészség munkatársakat keres

Írnok

munkakörbe irodai ügykezelői, illetve gépírói, szövegszerkesztői feladatok ellátására 6 hónapos próbaidő kikötésével.

A munkavégzés helye a Fővárosi Főügyészség, illetve az alárendelt kerületi ügyészségek.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

magyar állampolgárság, büntetlen előélet, legalább középfokú iskolai végzettség, felhasználói szintű számítástechnikai- és szövegszerkesztési ismeretek, okirattal igazolt, magabiztos gépírói tudás. Az adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent.

A jogállásra és az illetmény megállapítására a legfőbb ügyész, az ügyészek és más ügyészségi alkalmazottak jogállásáról és az ügyészi életpályáról szóló 2011. évi CLXIV. törvény rendelkezései az irányadók.

A szakmai önéletrajzok alapján az alkalmas jelentkezők személyes meghallgatáson vesznek részt.

Jelentkezéseket a szakmai életút bemutatásával, telefonszám feltüntetésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk!

Jelentkezési határidő: 2020. december 20.

Budapest