Irodai adminisztrátor (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Klebelsberg Központ az emberi erőforrások miniszterének irányítása alatt működő központi hivatal Magyarországon. Ellátja az oktatáspolitika kialakításához, az azzal kapcsolatos döntés-előkészítéshez szükséges és a költségvetési támogatásból megvalósuló fejlesztések lebonyolításával kapcsolatos feladatokat.

Irodai adminisztrátor

Feladatok

  • Táblázatkezelés (Excel)
  • Adatfeldolgozás, rögzítés
  • Szkennelés, iratrendezés

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-16:00 között végezhető diákmunka
  • Heti 25-30 óra vállalása október 1. és december 20. között
  • Rugalmas, tanulmányokhoz igazított beosztás

Amit kínálunk

  • Bruttó 1534 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves, SZJA mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1534 Ft lesz
  • Könnyen megközelíthető iroda
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkavégzés helye

Budapest V.

Budapest