Irodai asszisztens (Budapest)

Vezető japán fogászati gyártó magyarországi képviselete keres munkatársat

Irodai asszisztens

munkakörbe, teljes munkaidőben

Feladatai közé tartozik:

  • az iroda mindennapi életének bonyolítása, angol és magyar nyelven,
  • rendelések bonyolítása, ellenőrzése,
  • kapcsolat tartása az európai központtal, valamint a kereskedelmi partnerekkel,
  • kiállításokon, előadásokon való részvétel, illetve a szervezés lebonyolítása,
  • marketing anyagok készítése, fordítása, előadások,
  • szakmai utak szervezése,

Az ideális pályázó:

  • legalább középfokú végzettség,
  • az angol nyelv magas szintű ismerete írásban és szóban alapkövetelmény,
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik szóban és írásban egyaránt,
  • megbízható, lelkiismeretes, munkája pontos,
  • fogászati szakmai tapasztalat előny, de nem alapfeltétel,
  • számítógépes alkalmazásokban való kiváló jártasság alapkövetelmény (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Facebook, Instagram),
  • előnyt jelenthet Sales Force, In design, SAP,
  • önállóan, egyedül is dolgozni tudó,
  • kreatív, munkabíró személy, saját magára és környezetére igényes,
  • nem dohányzó.

Amit kínálunk:

  • kiváló nemzetközi és hazai csapat
  • kompenzált hétvégi, ünnepnapi munka
  • céges telefon munkával kapcsolatos használatra
  • 2021-ben százéves céggel, biztos külföldi háttér
  • versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

Amennyiben a munkakör érdeklődését felkeltette, úgy kérem angol és magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva küldeni szíveskedjen.

Budapest