Recepciós munkatárs (Budapest)

Recepciós munkatárs

Leírás

A Trenkwalder Cégcsoport központi recepciójára új munkatársat keresünk, akár azonnali munkakezdéssel.

Feladatok

  • Beérkező ügyfelek, hívások fogadása, tájékoztatása
  • Telekommunikációs eszközök kezelése
  • Szervezési és adminisztratív feladatok ellátása
  • Belsős rendezvények szervezésében segítségnyújtás
  • Postázás teljes körű ügyintézése, számla iktatás
  • Iroda működéséhez kapcsolódó eszközök, reprezentációs termékek megrendelése
  • A központi recepció napi zökkenőmentes működésének biztosítása
  • Autóflottával kapcsolatos kisebb ügyintézés, kapcsolattartás a flottakezelővel
  • A napi munkavégzés során a kollégákkal és a Trenkwalder más kirendeltségein dolgozó kollégákkal való szoros együttműködés

Elvárások

  • Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Hasonló területen (recepció, ügyfélfogadás, ügyfélszolgálat, irodai munka) szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált hozzáállás, valamint erős támogatói attitűd

Amit kínálunk

  • Professzionális munkakörnyezet, emberközpontú vezetéssel
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszútávú, határozatlan munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest