IRODAI ADMINISZTRÁTOR (Keszthely)

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése

keszthelyi csapatába keres:

IRODAI ADMINISZTRÁTOR

munkatársat

Feladatok

  • Készlet és fogyás alapján megrendelések összeállítása, logisztikai koordinációja
  • Értékesítési akciókra való raktári felkészültség biztosítása
  • Túrajáratok szervezése
  • Adminisztratív feladatok: menetlevelek rögzítése, kimutatások, fogyasztási jelentések készítése, EKAER ügyintézés, gépkocsivezetők elszámoltatása
  • Leltárokban való részvétel, selejtezés

Elvárások

  • Erős, magabiztos Excel tudás
  • Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Párhuzamos munkavégzésre való képesség
  • Terhelhetőség, csapatszellem, megbízhatóság

Előny

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér és Cafeteria juttatás
  • Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

Keszthely

Fényképes szakmai önéletrajzá várjuk a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi elbeszélgetésre hívunk! Megértésüket köszönjük!

Keszthely