Irodai adminisztrátor (Budapest)

Bővülő, irodai adminisztrátor csoportunkba keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat.

Irodai adminisztrátor

Feladatok

  • Szerződések, megrendelések kezelése, iktatása
  • Ügyfelekkel, kollégákkal történő telefonos és e-mail-es kapcsolattartás
  • Dokumentumok átvétele, szortírozása, szkennelése
  • Számítógépes adatrögzítés
  • Számlázás előkészítési feladatok ellátása
  • Irattár kezelése

Elvárások

  • min. 3-5 éves adminisztrációs területen szerzett munkatapasztalat
  • középfokú végzettség
  • számítógépes ismeretek: gyakorlott Excel, Word, Outlook felhasználó
  • jó kommunikációs képesség
  • rugalmasság és terhelhetőség
  • precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • fix, teljes munkaidő (H-P 07.30 és 16 óra között)
  • fix kereseti lehetőség

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet.

Budapest