Irodai adminisztrátor (Budaörs)

A COM-Klíma Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat budaörsi munkahelyre:

Irodai adminisztrátor

Feladatok

  • általános adminisztrációs feladatok ellátása
  • bejövő és kimenő telefonhívások, e-mailek kezelése
  • iroda működésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • vendégek fogadása
  • dokumentumkezelés, rendszerezése, irattárazás, postázás, iktatással kapcsolatos adminisztráció, levelek kezelése
  • irodával kapcsolatos összes eszköz, irodaszer beszerzése
  • céges autókkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • munkaruházat ügyintézése

Elvárások

  • irodai munkatapasztalat
  • minimum középfokú végzettség
  • önálló munkavégzésre alkalmas
  • talpraesett hozzáállás, hatékony munkavégzés
  • önálló, agilis, dinamikus egyéniség
  • jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • kreativitás és kezdeményezőkészség
  • igényes, ápolt megjelenés
  • Word, Excel, Internet, levelező-rendszerek ismerete
  • pontosság, határidők betartása
  • építőipari vagy gépész cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • közeli lakóhely előnyt jelent
  • számlázásban szerzett tapasztalat
  • Főként Pest megyéből, illetve Komárom-Esztergom megyéből várunk jelentkezőket

Előnyök

  • angol nyelv ismerete

Kezdés várható időpontja:

  • megegyezés szerint

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria
  • fiatalos munkahelyi légkör
  • felelősségteljes munkakör
  • stabil háttér

Munkavégzés helye

2040 Budaörs, Gyár u. 2.

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budaörs